Szanowni Państwo!

Każdy w pewnym momencie życia szuka przytulnego lokum. Własny dom, mieszkanie jest tym do czego dążymy. Chcielibyśmy pomóc Państwu w spełnieniu marzeń.

Naszą misją jest zapewnienie Państwu maksimum bezpieczeństwa i zadowolenia na każdym etapie transakcji. Pragniemy zaoferować kompleksową i ponadstandardową obsługę. Wszelkie nasze transakcje są ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej.

Rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Niezależnie od tego, czy to rynek pierwotny czy wtórny, dom czy mieszkanie, wynajem czy sprzedaż.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami znajdziemy dla Państwa wymarzone mieszkanie, doskonale położony dom lub działkę pod inwestycję. Wybór idealnej nieruchomości to złożony proces decyzyjny – pomożemy Państwu przez niego przejść i zawrzeć bezpieczną transakcję.

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem, każdego traktujemy indywidualnie i oferujemy kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu macie pewność, że Państwa transakcja przebiegnie zgodnie z planem.

By sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie udoskonalamy naszą ofertę. Współpracujemy z szeregiem specjalistów – od notariuszy, przez rzeczoznawców, architektów, doradców kredytowych i deweloperów.

Podpisując z nami umowę możecie liczyć na to, że dokładnie zweryfikujemy stan prawny wybranej nieruchomości, skutecznie wypromujemy Państwa ofertę poprzez liczne, indywidualnie dobrane działania marketingowe.

Naszym klientom proponujemy:

- pośrednictwo  w sprzedaży – skutecznie wypromujemy Państwa nieruchomość, przygotujemy wymagane do sprzedaży dokumenty

- pośrednictwo w zakupie – znajdziemy dla Państwa idealną nieruchomość, niezależnie, czy ma to być dom, mieszkanie czy działka

- zarządzanie najmem – zajmiemy się Państwa lokalem od poszukiwań najemców, przez bieżącą obsługę lokatorów i rozliczenia

- pomoc w uzyskaniu kredytu – dla naszych klientów negocjujemy lepsze warunki, porównujemy oferty, by wybrać najkorzystniejszą

- ubezpieczenia w korzystnych cenach – zarówno nieruchomości, jak i pojazdów, ubezpieczenia na życie, rolnicze

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!