O nas

Kot Nieruchomości pomagamy w szybkiej i zyskownej sprzedaży, wynajmie mieszkania, domu lub działki.

Biuro Kot Nieruchomości to zespół profesjonalnie przygotowanych osób pomagających w sprzedaży, zakupie lub wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic. Analizując dogłębnie rynek nieruchomości zdobyliśmy ogromną wiedzą na temat oczekiwań i potrzeb klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej.

Jesteśmy elastyczną firmą, dopasowujemy się do swoich klientów nie tylko z terminem, ale również z miejscem spotkania. Szanując czas naszych klientów przedstawiamy im tylko wyselekcjonowane oferty. Naszym priorytetem jest dbanie o to, aby zakup był dla klienta najtrafniejszą inwestycją – otrzymuje on od nas aktualną i kompletną informację o rynku
i o danej nieruchomości. Możemy poszczycić się zaufaniem jakim obdarzają nas klienci, co świadczy o tym, że korzystają oni z naszych usług od lat.

Troszczymy się o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów przy przeprowadzaniu transakcji. Doskonale wiemy, że niedoświadczenie i brak danych o rynku nieruchomości może być przyczyną dużych strat finansowych, problemów prawnych i utratą planów o własnym mieszkaniu, domu czy działce. Z tego powodu dbając o interesy naszych klientów, gromadzimy mnóstwo informacji na temat danej nieruchomości zanim znajdzie się ona
w naszej ofercie.

Zawierając z nami umowę, można być pewnym, że zajmiemy się dokładną weryfikacją stanu prawnego danej nieruchomości, efektywnie wypromujemy każdą ofertę poprzez dobrze dobrane działania marketingowe. Ponadto w zakresie naszych usług znajduje się administrowanie i zarządzanie nieruchomościami oraz usługa home staging czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Polega ona na odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej grupy potencjalnych nabywców, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Dom czy mieszkanie tak samo jak inne produkty należy odpowiednio wyeksponować. Pięknie zaaranżowane wnętrze oraz ciekawe dodatki mogą skutecznie zmienić obraz pomieszczeń, a przez to zwiększyć chęć ich posiadania i finalnie doprowadzić do zakupu lub wynajmu nieruchomości. Z badań przeprowadzonych przez Barbarę Schwarz wynika, że czas sprzedaży mieszkania po wykonaniu home stagingu skraca się średnio o 40%.

Nasi pracownicy samodzielnie lub przy wsparciu home stagera doskonale przygotują nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, potrafią wydobyć z niej to co najlepsze. Będąc osobą z zewnątrz ocenią obiektywnie co można zmienić, poprawić, przyozdobić czy wyeksponować, aby wnętrze zyskało nowy i korzystniejszy obraz. Tak przygotowana aranżacja na pewno zainteresuje i przyciągnie większą ilość potencjalnych klientów.

W naszym biurze nieruchomości posiadamy tylko sprawdzone oferty, przyjmując nieruchomość do sprzedaży zabiegamy o wysoki standard prezentacji. Z dużą uwagą i dokładnością opisujemy każdą ofertę, wykonujemy fotograficzną dokumentację prezentującą jej wygląd i stan techniczny. Precyzyjnie weryfikujemy wszystkie potrzebne dokumenty, które pozwalają ocenić stan prawny danej nieruchomości.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z wieloma profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy służą nam doradztwem i pomocą. Biorąc pod uwagę potrzeby klienta, zlecimy na nieruchomości usługę wyceny przez licencjonowanego rzeczoznawcę, aranżację projektanta wnętrz bądź remont fachowców z branży budowlanej. Priorytetem naszych działań jest w pełni zadowolenie naszych klientów, a transakcje przeprowadzone z naszym udziałem są objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej pośrednika.

Na życzenie klienta pomagamy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej, dla nich negocjujemy najlepsze warunki, porównujemy oferty, aby wybór był najkorzystniejszy. Zajmujemy się również przygotowaniem najniższej oferty ubezpieczeniowej nieruchomości, pojazdów, ubezpieczeniem na życie i rolniczym.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy wszystkie nasze aktualne oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości ze szczegółowym opisem, zdjęciami i rzutami powierzchni, a także pokazujemy lokalizację na mapie. Posiadamy wiele ofert zarówno w samym Rzeszowie, jak również w okolicach, są to: Jasionka, Stobierna, Tajęcina, Wólka Podleśna, Głogów Małopolski, Krasne, Malawa, Trzebownisko, Rudna Mała, Wysoka Głogowska i wiele innych.

Nasza strona jest cały czas aktualizowana, Korzystając z wielu dostępnych parametrów nasi klienci mogą sami wybrać nieruchomości, które najbardziej spełniają ich oczekiwania.

W celu dotarcia do jak największej liczby klientów staramy się odpowiednio wyeksponować i zareklamować sprzedawaną lub wynajmowana nieruchomość W tym celu montujemy dedykowane banery reklamowe, tablice i inne formy przekazu, ponieważ wiele potencjalnych klientów wywodzi się z najbliższego otoczenia. Wystawiamy nasze ogłoszenia na wielu stronach internetowych, prowadzimy fanpage na portalu społecznościowym Facebook oraz prowadzimy blog na naszej stronie.

Jeśli klienci wyrażą takie życzenie, przedstawiamy informację o statusie prowadzonych działań, mają oni na bieżąco dostęp do informacji na temat odwiedzających ich ofertę na stronie internetowej oraz wizyt przeprowadzonych z Klientami w nieruchomości. Zawsze informujemy naszych klientów o wszystkich działaniach prowadzących do korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Aby zadowolić naszych klientów i sprawić, żeby nasze usługi były na najwyższym poziomie staramy się uzyskać dla nich jak najkorzystniejsze warunki. Nie zawsze jest proste uzyskanie jak najlepszej ceny za nieruchomość. Jednak posiadamy handlowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia w zakresie umiejętności negocjacyjnych. Dzięki temu zarówno my jak i nasi klienci zawsze są zadowoleni z przeprowadzonych rozmów.

Misją naszej firmy jest pośredniczyć w obrocie nieruchomościami, szanując normy etyczne
i zawodowe. Działamy w najlepiej pojętym interesie naszych klientów, mając równocześnie na uwadze ich bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie. Pragniemy budować naszą markę KOT Nieruchomości i rozwijać ją jako profesjonalnego i cenionego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy, zadzwoń i umów spotkanie, tel. 603-518-330