Black Friday! Kupić ? Nie kupić? Oto jest pytanie!

Czy warto w czasach pandemii kupować nieruchomości – takie pytania najczęściej zadają nam Klienci.

Czy warto w czasach pandemii kupować nieruchomości – takie pytania najczęściej zadają nam Klienci.

Pomimo krążącej opinii, że należy się wstrzymać myślę, że każdy czas jest dobry na zakup mieszkania, domu lub choćby działki z perspektywą budowy domu w przyszłości.

Czasy nigdy nie są pewne, ale ceny nieruchomości stale rosną i zawsze jest to najlepszy sposób na lokatę kapitału z gwarantowana bezapelacyjnie największą stopą zwrotu w porównaniu do innych instrumentów inwestycyjnych :)

Z drugiej strony z zakupem nieruchomości jest podobnie jak z planowaniem dziecka czy ślubu – tak naprawdę nigdy nie ma najlepszego momentu i zawsze kłębią nam się w głowie wątpliwości. Jednakże zgodnie z maxymą `czas i tak upłynie` warto podjąć decyzję tu i teraz i nawet się nie oglądniemy jak dzieci nam urosną a nieruchomości kilkukrotnie wzrosną na wartości.

Kolejnym bodźcem przemawiającym za – jest odwieczna potrzeba młodych do zamieszkiwania osobno od rodziców – inaczej świat nie poszedłby tak do przodu. Wielopokoleniowe rodziny zamieszkujące w jednym mieszkaniu lub domu to zawsze źródło niekończących się konfliktów praktycznie na każdym polu. Wszyscy mamy inne poglądy na życie, sprawy zawodowe, odmienny światopogląd i ogólnie chcemy żyć i mieszkać po `swojemu` a ceny wynajmu również nie maleją. Zawsze lepiej spłacać kredyt za własne `M` niż płacić za wynajem.
 
Oczywiście każdy ma prawo do własnego poglądu na sytuację ale warto się chwilę zastanowić czego tak naprawdę chcemy i potrzebujemy?
Niezależnie od Twojej decyzji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą super domów, mieszkań i działek na stronie: www.kotnieruchomosci.pl