Bezpieczne spotkanie online w czasie pandemii COVID-19

Praca pośrednika w obrocie nieruchomości ściśle związana jest z kontaktami międzyludzkimi. Przez rozwój pandemii kontakty z innymi ludźmi zostały ograniczone, jednak dzięki technologii jesteśmy gotowi przeprowadzać rozmowy wirtualnie. Wirtualna prezentacja nieruchomości zastępuje obecnie tradycyjną formę spotkań – to wygodna, a przede wszystkim bezpieczna metoda.

Dowiedź się więcej o zmianach, które wprowadziliśmy w trosce o sprawne funkcjonowanie biura Kot Nieruchomości na Rzeszowskim rynku nieruchomości – przeczytaj cały wpis.

Naszą pracę zaczynamy od poszukiwań nieruchomości na sprzedaż. Proponujemy właścicielom współpracę i negocjujemy warunki podczas spotkań. Później przychodzi czas na home staging – czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub do wynajmu. Wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Nagrywamy również ujęcia w poszczególnych pomieszczeniach i przygotowujemy wirtualny spacer po nieruchomości. Kreatywnie wymyślamy ogłoszenia i zamieszczamy materiały na wielu portalach internetowych, często posługując się także tradycyjnymi metodami marketingowymi. Rozmawiamy telefonicznie z klientami poszukującymi domu, udzielamy dodatkowych informacji, a następnie prezentujemy nieruchomości na spotkaniu twarzą w twarz lub na wirtualnej wizycie. Następnie szukamy kompromisu między obiema stronami (kupującymi i sprzedającymi) i podpisujemy umowę. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni z naszych usług.

Chcemy elastycznie dostosować się do panujących warunków i wychodzić naprzeciw klientom. Zgodnie z zasadą #zostańwdomu nasze biuro z ul. Solińskiej 3/3 przeniosłyśmy do naszych domów i świata online, gdzie czekamy na Wasze wiadomości i maile. Udostępniamy lokalizacje naszych inwestycji po kontakcie telefonicznym/mailowym i spisaniu danych.

W tym trudnym czasie dla osób sprzedających proponujemy najlepsze rozwiązanie z możliwych, którym jest umowa na wyłączność. Dzięki niej możemy się w pełni zaangażować w sprzedaż nieruchomości. Szczególnie w tej chwili (kiedy kontakty międzyludzkie są ograniczone) przygotujemy cały proces transakcyjny od samego początku… od rzetelnej weryfikacji dokumentów, po dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów do notariusza i udział w spisywaniu protokołów na nieruchomościach.

Dzięki wyłączności będziemy mogli pokazać lokalizację nieruchomości i przedstawić ją bez obawy, że nasza praca pójdzie na marne – będziemy mogli wdrożyć wszystkie nowe rozwiązania, które wprowadziliśmy tak żeby umożliwić zainteresowanym zwiedzanie bez wychodzenia z domu. Między innymi możemy przeprowadzić na nieruchomości transmisję na żywo, wideokonferencję, wirtualny spacer. To wszystko jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy jesteśmy jedynymi opiekunami tej oferty – trudno sobie wyobrazić zachowanie zalecanych procedur, kiedy trzeba `wymieniać się nieruchomością` z innymi biurami. Nasze biuro może wtedy zaproponować prezentację nieruchomości w sposób wirtualny.

Tworzymy filmy i wirtualne spacery, aby nasi klienci mogli pozostać bezpiecznie w domach. Już dziś możesz obejrzeć nieruchomość, która Cię interesuje sprawdzając ją na naszej stronie www.kotnieruchomosci.pl, gdzie zamieszczamy nasze wirtualne spacery. Zastosowane narzędzie ułatwia tworzenie zdjęć sferycznych oraz późniejsze ich złożenie w oficjalny wideo spacer po nieruchomości z relacją na żywo, gdzie kupujący będą mogli na bieżąco zadawać nam pytania.

Proponujemy również transmisję na żywo z inwestycji, która interesuje naszych klientów – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszym agentem i umówieniu wirtualnej wizyty, klient za pomocą wideo rozmowy będzie mógł przyjrzeć się dokładnie każdemu pomieszczeniu na nieruchomości.

Jeżeli jest taka potrzeba – spotykamy się z klientami bezpośrednio z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa – zakładamy maseczki i rękawiczki, dezynfekujemy ręce, zachowujemy bezpieczną odległość – wszystko po to aby zadbać o zdrowie naszych klientów i nas samych.

Zapewniamy, że wszystkie wprowadzone przez nas zmiany stosujemy z myślą o naszych klientach i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług i profesjonalizm pełnionych obowiązków.

Z całego serca życzymy Wam dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności!

Właściciel i pracownicy biura Kot Nieruchomości


#zostańwdomu #zostajewdomu #biuro #biuronieruchomosci #nieruchomoscirzeszów #sprzedazonline #rzeszów  #sesjazdjeciowa #mieszkanie #dom #lokal #działka  #agentkinieruchomości #agentkanieruchomości #realstate #realstateagent #otodom #dreamteam